Po raz kolejny członkowie i sympatycy naszego klubu włączą się w działania na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Już po raz drugi gramy ze sztabem w Unisławiu, czyli w gminie gdzie na co dzień trenujemy i organizujemy zawody. – Zawsze staramy się wspierać i promować lokalne inicjatywy- mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń. – WOŚP to dobra okazja, by połączyć siły i razem wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla najmłodszych pacjentów polskich szpitali. Oczywiście nasze atrakcje będą ściśle związane z tym co robimy na co dzień.

WOŚP rozpocznie się od mocnego pit bike-owego akcentu. Już o 15:00 wystartuje wielka parada pit bike ulicami Unisławia. Zapraszamy wszystkich kwadrans wcześniej, by uformować szyk przejazdu. Spotykamy się na parkingu hali widowiskowo-sportowej w Unisławiu mieszczącej się przy ulicy Spokojnej 18.

Po zakończeniu parady wracamy na hale. Już wewnątrz, będzie można skorzystać z przejazdów pit bike. Wystarczy wrzucić datek do puszki, by skorzystać z jazdy na elektrycznym jednośladzie. Jazdy skierowane są do dzieci od 3-4 roku życia i starszych.

Podczas unisławskiego finału będzie można wylicytować również przedmioty przekazane przez Tor Głażewo, sklep Pit Bike.pl oraz zawodników związanych z klubem.

Zapraszamy 13 stycznia 2019 do hali w Unisławiu. Bądźcie z nami!