Zachęcamy do wspierania naszego klubu w bardzo prostej, bezkosztowej formie. Gdy robisz zakupy na popularnych serwisach, operator przekazuje nam część z wydanej przez Ciebie kwoty.

 

FaniMani jest połączone z ponad 1030 popularnymi sklepami internetowymi, jak: pyszne.pl, booking.com, Telepizza czy Sephora, darowizny przekazuje sklep, nie osoba kupująca. Średnio jest to 2,5% wartości zakupów.

Jeśli chcecie wspierać nasz klub, wystarczy że na serwisie wybierzecie właśnie MX Otopit Toruń. Operator przekażę nam średnio 2,5 procent z wydanych przez Ciebie pieniędzy. By pamiętać o tej możliwości i mieć świadomość, kiedy pomagamy, warto zainstalować przypominajkę. To opcja w Twojej przeglądarce, które przypomni podczas zakupów o możliwości wsparcia.


Zacznij pomagać już dziś. Sprawdź, jakie to proste Zainstaluj rozszerzenie do przeglądarki, które przypomni o przekazaniu darowizny gdy będziesz robić zakupy online