Już w najbliższą sobotę, 23 marca wystartuje sezon jazd na Torze Głażewo. Zapraszamy wszystkich fanów pit bike. Jazdy zaczynamy o 12:00.

Będzie można skorzystać z wypożyczalni- standardowo trzeba wcześniej umówić się telefonicznie: 693 058 132. Na torze będzie można również trenować, zostaną utworzone grupy w zależności od ilości i doświadczenia riderów. Na koniec tradycyjnie zaplanowaliśmy ognisko na polanie.

Terminy zawodów
Znamy też terminy tegorocznych zawodów na głażewskim torze. To długo wyczekiwana informacja dla wszystkich fanów off-roadu! Wasz ulubiony tor i cykl zawodów Pit Bike Cup. Oto terminy rund w Głażewie! Śmiało można powiedzieć, że to kultowe miejsce dla wszystkich zawodników pit bike. Położony w kujawsko-pomorskiem tor off-roadowy stworzony z myślą o małych motocyklach to kolebka i najbardziej aktywny ośrodek jazdy na pit bike.

Tydzień po Wielkanocy- 27 kwietnia otwarty zostanie sezon zawodów terenowych. Na linii startowej Pit Bike Cup 2019 staną zawodnicy od ósmego roku życia: zawodnicy w sześciu klasach wyścigowych i amatorzy.

27 kwietnia 2019 – I runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
23 czerwca 2019 – II runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
27 lipca 2019 – III runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo
15 września 2019 – IV runda Pit Bike Cup, Tor Głażewo