Rozpoczynamy intensywny sezon treningowy. Znamy planowane terminy treningów wolnych oraz treningów przed zawodami na asfalcie.

Awix Racing Arena to jeden z ulubionych torów asfaltowych zawodników pit bike. Po pierwsze bardzo dobra nawierzchnia, mnóstwo zakrętów i tych ciasnych i mniej. Fantastyczny poligon doświadczalny. Miejsce bezpieczne i budzące wyzwania. Idealne, by postawić pierwsze kroki, uczyć się techniki, przyzwyczajać do prędkości, panowania nad sprzętem i zweryfikować, czy dziecko „to czuje”. Zaawansowani jeźdźcy również będą zachwyceni tym obiektem, a co więcej będą mogli przygotować się do rund Pucharu Polski, które odbędą się na tym torze. Tor ma długość kilometra i trzydziestu siedmiu metrów, jego szerokość to blisko dziesięć metrów, a na prostej startowej dwanaście. Obiekt posiada charakterystykę techniczną niż szybką, jest to bardzo bezpieczny obiekt, dodatkowo zabezpieczony bandami z opon. Znajduje się w samym sercu toruńskiej bazy motorsportowej, u podnóżna żużlowej Motoareny i po sąsiedzku z torami crossowym i rallycrossowym.

Regularne treningi co drugi poniedziałek
Na torze będą odbywały się regularne treningi dla pit bike i motocykli. Zapraszamy również fanów większy pojemności, zostaną utworze grupy pit bike i motocykle. Pierwszy trening w tej formule odbędzie się 1 kwietnia. Później co dwa tygodnie, w każdy nieparzysty poniedziałek. Kwiecień: 1, 15, 29, Maj: 13, 27, Czerwiec: 3, 17.
Poniedziałki 15:00-18:00 udział w treningu 40 zł

Treningi przed zawodami
Zaplanowaliśmy również treningi przed zawodami. Pierwszy odbędzie się w piątek 12 kwietnia w godz. 9:00-15:00, następnego dnia Pit Bike Pierwsze Starcie.
Drugi trening dla zawodników z całej Polski zorganizowany został w piątek 7 czerwca w godz. 8:00-15:00 przed II rundą Pucharu Polski Pit Bike SM, Toruń.