Już w najbliższą sobotę, 6 kwietnia odbędzie się szkolenie z trenerem Marcinem Wójcikiem. Tym razem zapraszamy również początkujących oraz osoby, które dopiero myślą o rozpoczęciu przygody z pit bike.

Marcin Wójcik to nie tylko trener motocrossu i kadry narodowej w tej właśnie dyscyplinie, ale także były zawodnik. Mimo, że czynną karierę zakończył już lata temu, chętnie wsiada na pit bike i startuje na Pit Bike Cup w Głażewie oraz przekazuje swoje doświadczenie zawodnikom minimotocykli.

Dla początkujących i nowych
Podczas najbliższego spotkania na torze Głażewo zaczynamy od bloku poświęconego początkującym riderom. To idealne wydarzenie, dla osób, które stawiają pierwsze kroki na torze off-road’owym. Co więcej nie tylko dla posiadaczy pit bike. Jeżeli nie macie jeszcze swojego motocykla, a chcecie zobaczyć, jak wygląda motorsport w małej skali z bliska, porozmawiać z zawodnikami i ich rodzicami, posłuchać rad trenera, to idealna okazja. Pamiętajcie również o swoich znajomych, którzy chcieli by zacząć, a nie wiedzą od czego zacząć. Powinni koniecznie pojawić się w Głażewie. Jeżeli macie już pit bike: świetnie! Zabierajcie sprzęt ze sobą. Po części teoretycznej, która przeznaczona jest dla dzieci/młodzieży i ich rodziców, odbędzie się część praktyczna: podstawy jazdy na torze.

Blok dla początkujących 10:00-12:30

Jazdy testowe
Jeżeli nie macie jeszcze pit bike, a weźmiecie udział w porannym szkoleniu, czeka na Was niespodzianka. Dla wszystkich uczestników do czternastego roku życia jazdy testowe na pit bike. Bezpłatnie będzie można spróbować jazdy w terenie.

Jazdy testowe 12:30-14:00

Szkolenie dla zawodników
Ostatni punkt programu to szkolenie dla zawodników, którzy posiadają licencje pit bike. Tradycjynie możecie liczyć na duża dawkę wiedzę, którą przekażę trener w wyselekcjonowanych podgrupach. Koszt dla zawodników powyżej 21 roku życia lub bez licencji zawodniczej to 50 zł. Poniżej tego wieku udział bezpłatny.

Szkolenie: start 14:00

Potwierdzenie udziału sms na nr: 661 746 745
z podaniem imienia, nazwiska, wieku i motocykla

Uwaga! Tego dnia nie ma jazd wolnych na torze!