Jeżeli chcecie poznać przyszłe motocyklowe gwiazdy, koniecznie odwiedźcie Verva Street Racing! Talent show na dwóch kołach odbędzie się w strefie Action. 

Mateusz Hulewicz
Świeżo upieczony mistrz Polski w wyścigach motocykowych, w których w tym roku debiutował. Na swoim koncie ma już sukcesy za sterami minimotocykla pit bike. Rok temu wygrał klasę Stock 150 Junior w Pucharze Polski Pit Bike SM, w którym rywalizuje również w tym roku. Wytypowany przez trenera, Marka Szkopka, trafił do zespołu Wójcik Racing Team na zimowe testy, które odbywały się Hiszpanii, po których rozpoczął karierę pod banderą zespołu.

Zuzia Lewandowska
W social mediach znana, jako “Zwykła Dziewczynka”, ale nic bardziej mylnego, bo do zwyczajności jej daleko. Mając sześć lat wystartowała w swoich pierwszych zawodach i zajęła trzecie miejsce, wracając do domu z ogromnym pucharem. To był dokładnie trzy miesiące po tym, jak usiadła pierwszy raz na swoich wymarzonych dwóch kółkach. Dziś ma dziewięć lat i jest już licencjonowaną zawodniczką, startującą w dwóch seriach zawodów: na asfalcie w Pucharze Polski Pit Bike SM i w off-roadzie w Pit Bike Cup na torze w Głażewie. Z powodzeniem rywalizuje z kolegami i cały czas idzie do przodu.

Maksymilian Pawełczak
Wszechstronny talent najmłodszego pokolenia zawodników pit bike. Maks w zeszłym roku wygrał Puchar Polski Pit Bike SM w najmłodszej klasie zawodniczej: Stock 90. To był debiutancki rok w wyścigach dla dzieci od ósmego roku życia, sukcesy odnosi także na torze crossowym oraz żużlowym, jako uczestnik szkółki żużlowej. Na co dzień uczeń klasy sportowej, aktualnie lider Stock 90 w klasyfikacji generalnej zarówno w Pucharze Polski Pit Bike SM, jak i terenowego Pit Bike Cup.

Bartek Derek
Początkowo związany był z torami off-roadowymi, gdzie startował na zawodach pit bike na torze w Głażewie, później rozpoczął trening na asfalcie i jak się okazuje był to trafiony pomysł, bo na chwilę obecną zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej klasy Stock 90. 


Julia Jantarska
To najmłodsza uczestniczka jazd pit bike podczas VERVA Street Racing. Jako siedmioletnia dziewczynka, która profesjonalnie i regularnie trenuje dopiero od pięciu miesięcy Julka bije różne niepisane rekordy. Wymarzone zejście na kolano jest już odhaczone. Julia zadziwia ilością i szybkością postępów. A rodzice którzy również związani są z motoryzacją, wspieramy ją, jak mogą.

Antosia Rogalska 
Tosia już jako trzylatka dostała pierwszy “motorek”. Samodzielnie prowadziła go w wieku czterech lat, a dwa lata później wystartowała w swoich pierwszych zawodach motocrossowych. Dziś jako dziesięciolatka rozwija się w dwóch kierunkach, startując zarówno w zawodach motocrossowych, jak i ścigając się na asfalcie w Pucharze Polski Pit Bike SM.


Wiktor Majchrowski 
Wiktor Majchrowski to jedenastoletni zawodnik z Krakowa, który w zeszłym sezonie w doskonałym stylu zadebiutował w Pucharze Polski Pit Bike SM. Aktualnie jeden z najszybszych zawodników klasy Stock 125, po trzech rundach jest na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej klasy z niewielką, zaledwie dwupunktową stratą do lidera stawki. 

Mateusz Molik 
Geny wyścigowe odziedziczył po tacie. W zeszłym roku zadebiutował w wyścigach motocyklowych w Pucharze Polski. W klasie Stock Moto 3 był najmłodszy zawodnik w historii. Debiutował również w Pucharze Polski Pit Bike SM, w którym rywalizuje także w tym sezonie, zaś w wyścigach motocyklowych możemy podziwiać go w pucharowej klasie Sport 250.

Igor Teske 
Igor zwany także, jako Jogi to tegoroczny debiutant Pucharu Polski Pit Bike SM. Jeden z najmłodszych zawodników dyscypliny bardzo dużo trenuje w kraju i zagranicą, gdzie wyjeżdża na szkolenia z kolegami ze swojego teamu. Ciężka praca owocuje, bo aktualnie zawodnik znajduje się na drugiej pozycji w generalce swojej klasy, czyli Stock 90.

Jeremiasz Wojciechowski 
Kolejny tegoroczny debiutant, który na podium stanął już podczas pierwszych zawodów w których wystartował. W Pucharze Polski Pit Bike SM możemy zobaczyć go w najmłodszej stawce zawodniczej Stock 90. Wraz z kolegami z teamu Motormania KidzGp bardzo dużo trenuje, a potwierdzeniem są sukcesu na torze.

Janna Miller
Nieco starsza koleżanka naszych młodych talentów, która dla wielu z nich jest wzorem do naśladowania. Joanna to najbardziej utytułowana polska zawodniczka motocrossowa, kilkukrotnie sięgała po tytuł mistrzyni Polski w motocrossie, startowała w mistrzostwach świata w tej dyscyplinie. W tym roku rozpoczęła karierę na asfalcie startując w Pucharze Polski Pit Bike SM i jazda na kolanie bardzo przypadła jej do gustu.