W kujawsko-pomorskiem rozpoczęły się ferie, nie macie planów? Zapraszamy na zimowe treningi, znajdzie się coś dla fanów off-roadu, asfaltu, jak i zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci i dorosłych.

Off-road na hali
Pierwsza pozycja to trening off-road, który odbędzie się już jutro, czyli 28 stycznia 2020, na krytej hali PUK Arena w Lipnie. Tym razem nieco zmieniona formuła. Spotkanie zostanie podzielone na dwie części. Pierwsza to trening z Karolem Kruszyńskim i rozpocznie się ona o 18:00. Zawodników biorących w niej udział prosimy o gotowość o 17:45 wtedy odbędzie się rozgrzewka bez motocykli, a punktualnie o 18:00 rozpoczynamy jazdy. Trening potrwa godzinę, zaś od 19:00 do 21:00 przewidziane są jazdy wolne. Udział w treningu to koszt 30 zł, w tym jazdy wolne po jego zakończeniu. Same jazdy wolne to standardowe 20 zł.

Treningi ogólnorozwojowe
W czwartek spotkanie również z Karolem Kruszyńskim, ale tym razem ćwiczenia ogólnorozwojowe. Każdy zawodnik i fan motorsportu powinien dbać o formę i kondycję, postanowiliśmy więc wykorzystać zimę na przygotowania na sali ginastycznej pod okiem profesjonalisty. Zajęcia odbywają się na sali w Świerczynkach. O godz. 18:00 startuje grupa dla dzieci do 12 roku życia, zaś o 19:30 grupa młodzieży i dorosłych. Wszyscy mile widziani! Udział 15 zł/ osoba.

Hala Chojnice
A w niedziele kolejny trening z Motokarton Racing w Chojnicach. Dwie grupy- pierwsza startuje o 8:00, druga o 11:00 Informacje bezpośrednio u Karton Racing, a jeśli nie macie swojego sprzętu możecie skorzystać z WYPOŻYCZALNI.