Tylko do końca lutego można przedłużać i rezerwować numery startowe. Jeżeli nie potwierdzicie swojego numeru, wróci on do obiegu, jako wolny.

Numer startowy to prawdziwa wizytówka każdego zawodnika. Znajduje się on w trzech miejscach motocykla- na dwóch bokach i z przodu na tablicy numerycznej. Podobnie, jak w poprzednich latach rezerwacja numerów startowych dla zawodników odbywa się za pośrednictwem portalu motorselts.pl. By to zrobić, wystarczy zalogować się do sytemu- TU.

https://www.motoresults.pl/pl/strefa-zawodnika/login

Przedłużanie numerów startowych trwa do końca lutego. Każdy zawodnik może sobie wybrać dowolny numer w danej dyscyplinie, pod warunkiem, że ten numer jest wolny. Ich dostępność widać dopiero po zalogowaniu. Nie należy sugerować się zakładką „zajęte numery startowe”. W zakładce „zajęte numery startowe” widnieją tylko te numery, które zawodnicy posiadali w roku 2019 (oczekujący) lub już sobie przedłużyli na rok 2020 (zajęty).

Od 1 marca numery ze statusem „oczekujący” wypadną do puli „wolnych” numerów, i każdy będzie mógł sobie taki numer zarezerwować.

Jeżeli startujesz w jednym z dwóch cykli  zawodów pit bike: Puchar Polski Pit Bike SM lub Pit Bike Cup, musisz mieć przydzielony numer startowy. W zakładce ZAJĘTE NUMERY STARTOWE wybierz sezon 20 i klasę: Supermoto | Puchar Polski | Pit Bike

Zawodnicy, którzy zapomnieli hasła, mogą uruchomić procedurę przypomnienia hasła w oknie logowania. Jeśli ktoś zapomniał też loginu, może go odzyskać wpisując w procedurze przypomnienia hasła swój e-mail.

Obejrzyjcie też wideo na ten temat:

https://www.youtube.com/watch?v=Vy96RYg5XCk