Ulubione miejsce wszystkich miłośników małych dwóch kółek  zaprasza do siebie. Teraz tor wprowadza jasne zasady funkcjonowania, by ułatwić Wam korzystanie z obiektu. 

Zlokalizowany w kujawsko-pomorskiem, między Toruniem a Bydgoszczą tor off-roadowy to miejsce stworzone z myślą o pit bike. To właśnie tam, rozgrywany jest cykl Pit Bike Cup- największe zawody off-roadowe na pit bike w naszym kraju. To nie tylko  baza treningowa dla zawodników, ale i idealne miejsce do nauki. Teraz by ułatwić i uporządkować zasady panujące na obiekcie wprowadzono ujednolicone zasady funkcjonowania obiektu. Użytkownicy mogą wykupić karnet roczny do bezlimitowego korzystania z toru.

Na tor zapraszamy posiadaczy minimotocykli marek YCF, MRF i Kayo.
Roczna opłata to 100 zł dla członków klubu MX Otopit Toruń z licencją zawodniczą oraz dla zweryfikowanych, stałych klientów lokalnego dilera Pitbike.PL do 21 roku życia.

200 zł zapłacą członkowie klubu MX Otopit Toruń nie posiadający licencji oraz zweryfikowani, stali klienci Pitbike.PL powyżej 21 lat.

Cena dla pozostałych osób, czyli tych które nie są zawodnikami, członkami klubu oraz nie są klientami Pitbike.pl to 300 zł za rok korzystania.

Możliwe są także pojedyncze wjazd na tor, kolejno- 20, 30 i 50 zł zgodnie z powyższymi wytycznymi. Jeżeli z toru korzysta rodzina (rodzice, dzieci, rodzeństwo), to za karnet zapłaci tylko jedna osoba- ta, która powinna wpłacić najwyższą kwotę. Wszystkie informacje na temat karnetów i wejściówek znajdziecie na naszej stronie: https://otopit.pl/dla-zawodnika/tor-glazewo/

Na terenie toru działa również wypożyczalnia sprzętu, gdzie każdy może spróbować swoich sił lub przetestować wymarzony motocykl przed jego zakupem. Wszystkie informacje znajdziecie tu: https://www.facebook.com/wypozyczalniapitbike/