Rezerwujcie sobie dwa dni na jazdy na bydgoskim torze! Będą treningi z pomiarem czasu, a do dyspozycji trener MX Otopit Toruń, Marek Szkopek. Piątek i sobota (19, 20 czerwca) widzimy się na obiekcie Pucharu Polski Pit Bike SM.

Oficjalne zgłoszenia na dwudniowe jazdy wystartują w poniedziałek, ale już dziś rezerwujcie sobie czas. To świetna okazja, by przed sezonem sprawdzić się na torze z pomiarem czasu oraz skonfrontować swoje przygotowania z innymi zawodnikami. –Ten sezon jest specyficzny i nie wygląda zupełnie inaczej, niż to sobie wszyscy zaplanowaliśmy- mówi Marek Szkopek, instruktor sportu motocyklowego PZM. –Całe szczęście życie, a także nasze treningi wracają do normy. Dlatego teraz każdą możliwość trzeba wykorzystać podwójnie. Tak będzie w Bydgoszczy, gdzie zaplanowaliśmy nie tylko jazdy z pomiarem czasu, ale i szkolenie dla najmłodszych zawodników, szczególnie tych którzy w świat wyścigów dopiero wkraczają. Chcemy, by byli solidnie przygotowani do rywalizacji. Trening dla tej grupy będę prowadził zarówno w piątek, jak i sobotę. Zapraszam serdecznie, zapewniam że będzie to solidna dawka wiedzy i świetna przygoda dla naszych najmłodszych rajderów.

Zapisy w ankiecie poniżej:
✔️ Zapisy na trening z pomiarem czasu:
https://docs.google.com/forms/d/1d_UgQdTkGfjhfGA9Wchm_xf7KLuhR4ivyfWu8lG-nd0/edit
✔️ Zapisy na trening z Markiem Szkopkiem: https://forms.gle/aShC44ePZoZNN1Yo7


Oczywiście treningi z pomiarem czasu dedykowane są wszystkim użytkownikom minimotocykli. Zaś w treningu z Markiem Szkopkiem uczestniczyć mogą dzieci do ósmego roku życia lub powyżej, jeśli trenują na motocyklu do 90cm3, a w 2019 roku nie byli sklasyfikowani w TOP10 Pucharu Polski oraz planują starty w Pucharze w roku 2020.       

Trening odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ilość miejsc jest ograniczona i będzie liczyła się kolejność zgłoszeń. Każdy uczestnik może być tylko z jedną osobą towarzyszącą- pomocnikiem technicznym. Trening odbywa się bez udziału publiczności. W czasie trwania treningu wszyscy uczestnicy i osoby towarzyszące- poza czasem wjazdu na tor, muszą nosić maseczki lub przyłbice pod rygorem usunięcia z wydarzenia.

Uczestnicy proszeni są o wpłatę na konto klubu do środy włącznie, to ułatwi wydawanie pakietów startowych w reżimie sanitarnym. Każda zapisana i opłacona osoba kostkę do pomiaru czasu i wszystkie potrzebne rzeczy otrzyma już na bramie, nie będzie musiała udawać się do biura, co znacznie ułatwi przeprowadzenie logistyki podczas tego spotkania. Mamy nadzieję, że wykażecie się dyscypliną, bo trening ma dać odpowiedź, czy w czasie epidemii możliwe jest przeprowadzenie zawodów i jak powinny być przeorganizowane.

Pamiętajcie również o DBkillerach, na obiekcie odbywa się pomiar głośności.Obowiązkowe są także maty ekologiczne pod motocykl.
                                       

Marek Szkopek – zawodnik długodystansowych mistrzostw świata FIM Endurance World Championship EWC, wielokrotny mistrz Polski, wraz ze swoim zespołem stał na podium mistrzostw świata podczas rundy EWC w 2019 roku w Oschersleben. Zawodnik z dwudziestoletnim stażem, aktywnie zaangażowany w promocje motosportu. Trener pit bike, młodym amatorom dwóch kółek przekazuje swoją wiedzę i doświadczanie, instruktor sportu motorowego PZM. Człowiek legenda polskich wyścigów.

OPŁATY/ 1 DZIEŃ
Bez treningu z Markiem Szkopkiem
do 8 roku życia 50 zł (+ 20 zł przy płatności gotówką)
do 16 roku życia 100 zł (+ 20 zł przy płatności gotówką)
powyżej 16 roku życia 150 (+ 20 zł przy płatności gotówką)

TRENING Z MARKIEM SZKOPKIEM        
Osoby uczestniczące tylko w treningu z M.Szkopkiem: 50 zł (+20 zł przy płatności gotówką)
Osoby uczestniczące również w treningu całodniowym: dopłacają tylko 30 zł (+20 zł przy płatności gotówką)