Zarząd MX Otopit Toruń informuje że jedna z osób, obecnych na Rundzie Pucharu Polski w Starym Kisielinie w dniu 15.08.2020 r. otrzymała w dniu dzisiejszym pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Od momentu otrzymania powyższej informacji jesteśmy w kontakcie ze służbami sanitarno-epidemiologicznymi i zgodnie z zaleceniami oczekujemy na instrukcje co do dalszego postępowania wobec osób obecnych na powyższym wydarzeniu. Każde decyzje będziemy Wam przekazywać niezwłocznie, dlatego prosimy o nie kontaktowanie się w tej sprawie w sposób telefoniczny (jeśli jest konieczność skontaktowania się prosimy robić to na otopit@otopit.pl lub poprzez formularz kontaktowy na www.otopit.pl)

W związku z powyższym:
-od dnia dzisiejszego zawieszone są na okres 14 dni treningi oraz inne inicjatywy organizowane przez MX Otopit Toruń  (od dziś – 18.08.2020 do 31.08.2020 r. włącznie).

Prosimy wszystkich uczestników wydarzenia o kontrolowanie swojego stanu zdrowia oraz o rygorystyczne przestrzeganie reżimu sanitarnego, przez okres 14 dni od zawodów w Kisielinie tj. od 15.08.2020 r.