Ale przede wszystkim z Wami. Razem tworzymy historię motosportu w naszym kraju. W ten weekend dokonaliśmy kolejnego przełomu.

Mimo bardzo trudnego sezonu w tych niepewnych czasach, udało się to, o czym marzyliśmy od dawna. Mistrzostwa Polski Pit Bike SM stały się faktem. Poznaliśmy pierwszych w historii Mistrzów dyscypliny pit bike. Mazurek Dąbrowskiego rozbrzmiał na toruńskiej Awix RacingArena siedem razy- tyle klas zmagało się w pierwszej edycji tej serii.

Pokazaliście ducha walki i wiarę w zwycięstwo. Swoje tytuły okupiliście ciężką pracą: swoją i Waszych bliskich. To zaangażowanie rodzin, przyjaciół, pomocników zaowocowało tak wspaniałymi rezultatami. Bo chociaż nasz sport to rywalizacja indywidualna, doskonale wiemy, że na wynik pracuje cały zespół zawodnika.

W ten weekend zabrakło kilku ważnych dla dyscypliny postaci. Reprezentowali nas na arenie międzynarodowej: m.in. Mateusz Hulewicz #58 w europejskim Alpe Adria, Daniel Blin #222
w mistrzostwach świata SSP300, czy Mateusz Molik #7, który już przygotowuje się do pierwszej rundy Northern Talent Cup. Pękamy z dumy! Jesteście drogowskazem dla kolegów z pit bike’owego paddocku.
Warunki były trudne. Deszcz, przesychający tor, suchy asfalt. Karuzela emocji, zdarzeń. Najwyższy test. Zdaliście go. Każdy. Niezależnie od zajętej pozycji, wygraliście. Stając się częścią historii, którą piszemy razem. Dziękujemy! MX Otopit Toruń.

Mistrzostwa Polski Pit Bike SM zostały wsparte przez:
PitBike MRF, YCF Polska, Kayomoto.pl, PitBike.pl, INFAMOUS TEAM, Mój Toruń, Myjnia tir STORK, Andy-Fashion

Patronat medialny:
Świat Motocykli, Scigacz, Motowizja, Radio GRA Toruń, Speed Ladies, Pitbike.tv