Już w ten weekend kolejne podejście do off-roadowej rundy na torze w Głażewie. Przypomnijmy, że pierwsze starcie w terenie zostało odwołane przez warunki pogodowe. Już w najbliższą niedzielę, na starcie staną zawodnicy z całego kraju.

W niedzielę 4 października, kolejne podejście do zawodów. -Mamy nadzieję, że tym razem pogoda będzie bardziej przychylna. Nic nie wskazuje, żeby ta runda miała być zagrożona. Już o 11:55 startuje pierwszy wyścig na torze w Głażewie, ale jeżeli nie możecie być z nami, całość będzie transmitowana na kanale YouTube naszego klubu– mówi Łukasz Pawlikowski z MX Otopit Toruń.

Poza klasami: Amator, Masters, Stock 90, Stock 125, Stock 150, Stock 150 Junior, Pit Ladies i Super Pit, w niedzielę zobaczymy także najmłodszych pasjonatów dwóch kółek. Bez rywalizacji i klasyfikacji można startować w jazdach pokazowych. To idealne rozwiązanie dla początkujących zawodników, którzy mogą zapoznawać się z torem. –Dwa lata temu doświadczyłem jak minimotocykle pit bike zachowują się w różnych warunkach i w jak różnych kombinacjach można je skonfigurować – wiedziałem, że to jest to czego szukałem. Dzieci w końcu mogą bezpiecznie rozpoczynać swoją przygodę z motocyklem, a najwybitniejsi i ambitni rywalizować już od najmłodszych lat. Przed nami jeszcze dużo pracy, ponieważ chcemy dać tą możliwość jazdy i rozwoju jak największej ilości dzieci – ale my kochamy to co robimy więc dla nas to czysta przyjemność!– mówi Jakub Majrzak z Pit Bike 51 w Lesznie. 

Pit Bike Cup odbędzie się 4 października na torze w Głażewie.
Zapisy
https://otopit.pl/pitbike-pl-cup/