FaniMani.pl to pierwszy w Polsce serwis, dzięki któremu można wspierać organizacje społeczne przy okazji zakupów w sklepach internetowych, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płacisz tyle, co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów trafi jako darowizna do organizacji, którą wybierzesz.

Ideą FaniMani.pl jest ułatwienie zbierania dodatkowych środków na ważne cele i pokazanie, że pomagać można w bardzo prosty sposób. Użytkownicy serwisu FaniMani.pl pomagają przy okazji zwykłych, codziennych zakupów online, np. kupując na Allegro.pl, czy rezerwując nocleg przez Booking.com. Część wartości każdych, nawet najdrobniejszych zakupów trafia jako darowizna do konkretnej, wybranej przez każdego kupującego organizacji społecznej. Korzystając z FaniMani.pl możesz wesprzeć MX Otopit Toruń.

Jak można pomóc?
To bardzo proste! Wystarczy, że zainstalujesz Przypominajkę FaniMani w swojej przeglądarce. Przypominajka FaniMani to rozszerzenie do przeglądarki- posiada 2 najważniejsze funkcjonalności. Gdy szukasz produktu w Google – Przypominajka oznacza sklepy internetowe, które współpracują z FaniMani. Druga funkcjonalność to już na stronie sklepu internetowego – umożliwia aktywowanie wsparcia.

Zachęcamy do zainstalowania Przypominajki FaniMani w swojej przeglądarce i wybranie Stowarzyszenia MX Otopit Toruń ( https://fanimani.pl/otopit/ )

 Poniżej instrukcja, jak zainstalować Przypominajkę: