Co roku informowaliśmy Was o możliwości przekazania 1% podatku na nasze stowarzyszenie. W tym roku prosimy, aby zamiast na MX Otopit Toruń, przekazywać swój 1% podatku na leczenie syna jednego z naszych zawodników. Tata Oliwiera, Kamil Kiliński jest zawodnikiem klubu. Startuje od kilku lat w zawodach off-road.

Oliwier choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Jest to choroba genetyczna powodująca nieodwracalny zanik mięśni. Choroba ma charakter postępujący, początkowo zajmuje mięśnie szkieletowe, potem także mięsień sercowy – prowadząc do kardiomiopatii (dysfunkcji serca).
-Chciałbym bardzo podziękować całemu środowisku Pit Bike za pomoc i zaangażowanie. To piękny gest, który pokazuje, że mini motocykle to nie tylko wspaniała pasja, ale i wspaniali ludzie, na których można liczyć nie tylko na torze, ale i w życiu. -mówi Kamil Kiliński, tata Oliwiera.

Aby przekazać 1% podatku na Oliwiera Kilińskiego:

 1. W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904
 2. W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”
  podaj: 38325 Kiliński Oliwier
 3. Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat nie powinno wpisywać się
  zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na,
  leczenie, rehabilitacja, itp.
 4. Zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

  Możecie też wesprzeć Oliwiera poprzez Fundację Dzieciom, której jest
  podopiecznym: https://dzieciom.pl/podopieczni/38325