Co roku istnieje możliwość przekazania 1% podatku na stowarzyszenie MX Otopit Toruń. W tym roku prosimy, aby zamiast na stowarzyszenie, przekazywać swój 1% podatku na leczenie Oliwiera Kilińskiego. Tata Oliwiera, Kamil jest zawodnikiem MX Otopit Toruń startującym od kilku lat w zawodach off-roadowych.

Oliwier choruje na dystrofię mięśniową Duchenne’a. Jest to choroba genetyczna powodująca nieodwracalny zanik mięśni. Choroba ma charakter postępujący, początkowo zajmuje mięśnie szkieletowe, potem także mięsień sercowy – prowadząc do kardiomiopatii (dysfunkcji serca).

Chciałbym bardzo podziękować całemu środowisku Pit Bike za pomoc i zaangażowanie. To piękny gest, który pokazuje, że mini motocykle to nie tylko wspaniała pasja, ale i wspaniali ludzie, na których można liczyć nie tylko na torze, ale i w życiu -mówi Kamil Kiliński, tata Oliwiera.

Aby przekazać 1% podatku na Oliwiera Kilińskiego:

  1. W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904
  2. W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%”
    podaj: 38325 Kiliński Oliwier
  3. Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat nie powinno wpisywać się zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
  4. Zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Możecie też wesprzeć Oliwiera poprzez Fundację Dzieciom, której jest podopiecznym: