Zapraszamy na spotkanie klubowiczów i przyjaciół MX Otopit Toruń, które odbędzie się 29 stycznia w Głażewie o godzinie 18.

Chcielibyśmy zaprosić Was na spotkanie klubowe MX Otopit Toruń, które zaplanowaliśmy na 29 stycznia 2022 roku na godz. 18 w świetlicy w Głażewie. Miło będzie spotkać się, spędzić wspólnie trochę czasu, porozmawiać o minionym oraz nadchodzącym sezonie. Wspólnie z PITBIKE.PL przygotowaliśmy również kilka konkursów.Chcielibyśmy również pogratulować solidnej ekipie reprezentującej nas podczas rozgrywek Pucharu i Mistrzostw Polski. Widzimy że jest nas wielu, ekipa rozrasta się coraz śmielej, nas  w dużej mierze pochłaniają sprawy związane z organizacją zawodów, dlatego też mamy nadzieję że uda się znaleźć osoby chcące jeszcze bardziej zaangażować się w życie klubu. Impreza startuje o 18 a godziny zakończenia nie przewidujemy 🙂 Na miejscu gwarancja dobrego jedzenia, kawa, herbata, desery.
Koszt-dzieci do 11 r.ż.: 50 zł-osoby pow. 11 r.ż.: 100 złW menu między innymi nuggetsy, strogonov czy panna cota (% we własnym zakresie 😉

Potwierdzenie z ilością osób, imieniem i nazwiskiem prosimy kierować w mailu zwrotnym lub SMS pod nr 669097459.

pozdrawiamy

Sylwia Żółtowska i Łukasz Pawlikowski